Piegāde

Internetveikalā AKVAPLUSS.lv veikto pasūtījumu Jūs varat saņemt divējādi:

  • bezmaksas saņemt mūsu noliktava Rīgā;
  • izvēloties piegādi uz Jūsu norādīto adresi jebkurā vietā Latvijā.

Izvēloties saņemt preci no mūsu veikala, Jums nebūs jāmaksā par piegādi, kā arī Jūs uz vietas varēsiet apskatīt pasūtījumu, uzdot jautājumus mūsu veikala konsultantiem un pēc vajadzības veikt vēl kādu pirkumu uz vietas.

 

Izvēloties piegādi Jūsu norādītajā adresē, nodrošinām Jūsu izvēlēto preču piegādi maksimāli īsākajā laikā un Jums ērtākajā laikā un vietā. Piegādājam preces Rīgā, Rīgas rajonā un visā Latvijas teritorijā. Preču piegādi nodrošinām ar AKVAPLUSS transportu, kas nozīmē drošu un uzticamu piegādes pakalpojumu. Mūsu kurjers nogādās pasūtījumu Jūsu norādītajā adresē līdz mājas ārdurvīm. Izņēmums ir gadījumi, kad klienta adrese atrodas vietā, kur transporta līdzekļiem aizliegts iebraukt, apstāties vai ceļa apstākļi neļauj to veikt. Šādos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko iespējamo apstāšanās vietu.

 

  • Īpaši izdevīgas piegādes izmaksas  Rīgā un Rīgas rajonā - 25 EUR neatkarīgi no iegādātā preču skaita, apjoma un svara.
  • Līdz 01.07.2023 izdevīgi nosacījumi piegādēm Rīgā un Rīgas rajonā - pa brīvu neatkarīgi no iegādātā preču skaita,apjoma un svara.
  • Piegādes cena pārējā Latvijas teritorijā50 EUR neatkarīgi no iegādātā preču skaita, apjoma un svara.
  • Līdz 01.07.2023 izdevīgi nosacījumi piegādēm pārējā Latvijas teritorijā - 30 EUR neatkarīgi no iegādātā preču skaita,apjoma un svara.