Produktu sērijas

VANNAS ISTABAS MĒBELES

Filtrs
Attīrīt filtru

Filtrs

Spogulis BURGOS ar LED apgaismojumu 700x550
Cena par vienību (gb) : 233.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis BURGOS ar LED apgaismojumu 800x650
Cena par vienību (gb) : 240.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis BURGOS ar LED apgaismojumu 900x650
Cena par vienību (gb) : 246.00 EUR

Ir noliktavā

Spogulis BURGOS ar LED apgaismojumu 1000x650
Cena par vienību (gb) : 258.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis BURGOS ar LED apgaismojumu 1200x650
Cena par vienību (gb) : 299.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis ARTE ar LED apgaismojumu 1000x650
Cena par vienību (gb) : 307.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis MOTIVO ar LED apgaismojumu 1250x650
Cena par vienību (gb) : 577.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis PICOLO ar LED apgaismojumu 500x700
Cena par vienību (gb) : 233.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spoglis PIVOLO ar LED apg.600x800
Cena par vienību (gb) : 246.00 EUR

Ir noliktavā

Spogulis PICOLO ar LED apgaismojumu 700x800
Cena par vienību (gb) : 257.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis MONDO Round ar LED apgaismojumu un palielinājumu D700
Cena par vienību (gb) : 229.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

Spogulis MONDO PLUS ar LED apg.un pal.st.
Cena par vienību (gb) : 313.00 EUR

Piegāde līdz 3 nedēļam

1 2 3

...

20 21 22

Uzrādās 1-12 no 260 precēm

Vannas istaba ir vieta mūsu mājoklī, kur sākam un noslēdzam savu dienu. Tā ir vieta, kur atgūt spēkus, atpūsties, kur pabūt vienatnē un justies patīkami. Vienlaikus šai telpai ir praktiska funkcija un lieliski, ja tā pārdomāti iekļaujas kopējā dizainā. Vannas istabas mēbeles ir neatņemama labiekārtotas vannas istabas interjera sastāvdaļa. Tās ir īpašas mēbeles un piederumi, kas paredzēti lietošanai paaugstināta mitruma telpās. Tas nozīmē, ka vannas istabas mēbeles izgatavotas no mitrumizturīgiem materiāliem vai arī tām veikta atbilstoša apstrāde un apdare.

Mūsu piedāvājumā ir gan atsevišķas vannas istabas mēbeles, gan gatavi mēbeļu komplekti, kas ļaus jums uzreiz iekārtot visu vannas istabas interjeru.

 

Ieteikumi, izvēloties vannas istabas mēbeles:

 

•    Telpas platība – jo lielāka platība, jo jūsu izvēles iespējas attiecībā uz interjera izveidi ir lielākas. Nelielas platības telpā jums jāizmanto maksimāli kompakti risinājumi, izmantojiet sienas, nišas, palodzi u.c. Lielisku vietas ietaupījumu sniedz stūra mēbeles, kas vizuāli rada plašākas telpas efektu. Noderēs arī šaurāki un augstāki skapīši.
•    Paredzamais mēbeļu atrašanās attālums no santehnikas – visam jābūt ērti sasniedzamam, piemēram, dvieļu pakaramajiem no dušas, plauktiņiem pie izlietnes u.c.
•    Nepārblīvējiet telpu - nav nepieciešams vannas istabā salikt visa veida vannas istabas mēbeles tikai tāpēc, ka tādas ir nopērkamas. Pārblīvētā telpā būs ne tikai šauri, neērti un grūti pārvietoties, bet vannas istaba var zaudēt savu īpašo šarmu.
•    Mēbeļu funkcionalitāte un praktiskums – izvēlieties to, kas jums patiešām būs nepieciešams ikdienā. Pievērsiet uzmanību furnitūrai, skapīšu durtiņu vēršanās virzienam, iespējai mainīt plauktu izkārtojumu u.c. Ja mājās ir mazi bērni, raugiet, lai vannas istabas mēbeles nebūtu ar asiem stūriem, dažādiem izvirzījumiem, lai skapīšu durtiņas būtu noslēdzamas. Svarīga arī mēbeļu kopšana – lai to virsma būtu ūdens atgrūdoša un viegli notīrāma, neatstājot „pēdas”. Lai vannas istabas grīda būtu viegli kopjama, parocīgs risinājums būs piekarināmas konstrukcijas vannas istabas mēbeles vai mēbeles uz kājiņām.

 

Vannas istabas mēbeļu materiāli:

 

•    Dabīgais koks – galvenās priekšrocības ir koka sniegtais dabiskums, siltums un augstā kvalitāte. Mīnuss - vannas istabas mēbeles no koka ir dārgākas. Lai arī koks ir apstrādāts aizsardzībai pret mitrumu, ilgstoša tā ekspluatācija mitrās telpās ar augstu temperatūru nav ieteicama. Koka mēbeles būs piemērotas vannas istabām ar ļoti labu ventilācijas sistēmu.
•    Plātņu materiāli – visbiežāk izmanto skaidu plātnes vai MDF plātnes. Tas ir praktisks, ekonomisks risinājums par izdevīgu cenu. Plašas dizaina iespējas. Pievērsiet uzmanību ražotāja kvalitātei.
•    Stikls un metāls – lielākoties metāla konstrukcijas tiek apvienotas ar stikla virsmām. Ekskluzīvs izskats, oriģināls iekārtojums. Metāls apstrādāts pret koroziju un droši lietojams mitrās telpās. Stikla virsmām izmanto rūdīto stiklu, taču arī tas mēdz reizēm saplīst. Izvēloties šāda veida vannas istabas mēbeles, pārbaudiet detaļu drošību.
•    Plastikāts – būtiskākais ieguvums ir zemā cena. Papildu tam plastikāta mēbeles piedāvā neierobežotas formas un krāsu iespējas. Materiāls īpaši izturīgs pret mitrumu. Mīnusi – plastikāts ir mazāk izturīgs pret skrambām, noberzumiem, krāsojums ar laiku var izbalot.

 

Svarīgi – izvēloties vannas istabas mēbeles, atcerieties par elektrodrošību! Uzticiet apgaismojuma izveidi (tai skaitā spoguļa apgaismojumu) un rozešu izveidošanu sertificētam elektriķim! Ievērojiet elektroierīču lietošanas noteikumus mitrās telpās!