Preču piegādes un iegādes noteikumi

Lai Jūsu iepirkšanās AKVAPLUSS internetveikalā būtu ērta, viegli saprotama un patīkama, aicinām iepazīties ar preču piegādes noteikumiem.

 

Piegādes nosacījumi

 

 • Lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, aicinām atvērt preces ārēji iepakojumu un pārliecināties par iepakojuma saturu preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē.
 • Ar savu parakstu aplieciniet, ka prece piegādāta ar nebojātu ārējo iepakojumu, parakstoties uz preces piegādātāja (izsniedzēja) skanēšanas ierīces un/vai līguma un/vai akta.
 • Ja esat norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu. Piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī Jūsu klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā.
 • Ja preces piegādes (izsniegšanas) brīdī Jūs nebūsiet pietiekami novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būsiet parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.

 

 Piegādes termiņi

 

 • Jūsu izvēlēto preci mēs piegādāsim visīsākajos termiņos un Jums ērtākajā laikā un vietā.
 • Ja vēlaties saņemt pasūtījumu Rīgā vai Rīgas rajonā, noliktavā esošo preci piegādāsim jau nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas. Pasūtījums tiks piegādāts laikā no plkst.8:00 līdz 18:00.
 • Mēs atvedīsim preci Jums ērtā laikā (no 8:00-18:00), ja prece pasūtīta ar piegādi uz konkrētu adresi visā Latvijas teritorijā.
 • Jūs saņemsiet atgādinājuma SMS, ka Jūsu izvēlētais pirkums jau ir ceļā.
 • Ne vēlāk kā 30 min pirms noteiktā piegādes laika mūsu kurjers ar Jums sazināsies, lai precizētu ierašanās laiku.
 • Preces netiek piegādātas uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts iebraukt, apstāties vai ceļa apstākļi neļauj to veikt, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko iespējamo apstāšanās vietu.

 

Svarīgi!

 

 • Saņemot pirkumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (autovadītāja apliecība, pase vai ID karte). Pasūtījumu var saņemt pircējs, kas ir veicis pirkuma apmaksu, vai tā pilnvarotā persona, kas norādīta noformējot pasūtījumu.
 • Ja vēlaties noformēt pirkumu līzingā, lūdzam savlaicīgi sagatavot pases vai ID kartes kopiju.
 • Ja pirkums noformēts ar piegādi mājās bez priekšapmaksas, savlaicīgi sagatavojiet nepieciešamo naudas summu.
 • Lai Jūsu pasūtījums tiktu izpildīts visīsākajā laikā, aicinām uzmanīgi aizpildīt visus norādītos laukus pasūtījumā formā.

 

 

 

Garantēta naudas atgriešana 14 dienu laikā

 

Ja esat nolēmis atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot internetveikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka, atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā, „patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. AKVAPLUSS.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā.

 

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: riga@akvapluss.lv vai pa tālruni: +37126341687, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

Atteikumu veidlapa