Par mums

 

Divdesmit gadu santehnikas, ūdens un siltumapgādes tirgū

   

   Kompānija AKVAPLUSS ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem santehnikas, ūdensapgādes un siltumapgādes tirgū. Pirmais specializētais mazumtirdzniecības veikals tika atvērts 1998. gadā Rīgā. Šobrīd AKVAPLUSS ir viens no vadošajiem santehnikas materiālu un flīžu tirgotājiem Latvijā, kas piedāvā plašu kvalitatīvu produktu sortimentu gan vairumtirgotājiem, gan mazumtirdzniecībā.

 

   Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir gan pasaulē atzīti santehnikas un flīžu zīmoli, gan ekonomiski budžeta risinājumi jebkura klienta gaumei, vajadzībai un iespējām. Mūsu piegādātāju vidū ir santehnikas un flīžu ražotāji un tirgotāji no Dānijas, Polijas, Čehijas, Spānijas, Itālijas, Portugāles, Vācijas, Slovākijas, Zviedrijas, Somijas, Turcijas u.c.

 

   AKVAPLUSS devīze ir „Stabils partneris profesionāļiem” – mūsu sadarbības partneri ir būvniecības nozares profesionāļi – arhitekti, interjera dizaineri, būvinženieri un celtniecības darbu veicēji, kam svarīgi kvalitatīvi un uzticami materiāli ar augstu tehnisko veiktspēju.

 

   Mūsu misija – veidot ilgstošu sadarbību ar ikvienu klientu – gan profesionāli, gan individuālo pircēju, kam svarīgs komforts, drošība un kvalitāte.

 

   Līdztekus plašam produktu klāstam mūsu veikalos un internetveikalā piedāvājam servisa pakalpojumus – konsultācijas, projekta izstrādi, materiālu piegādi u.c. AKVAPLUSS komandā strādā zinoši profesionāļi, kas katrs pārzina savu produktu grupu un palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko risinājumu un sniegs visas nepieciešamās konsultācijas par produkta izvēli, uzstādīšanu un ekspluatāciju.